Novinky

První letošní závody

29.01.2013 17:18

První letošní závody, který se zúčastnmíme bude Mistrovství ČR družstev - 1. kolo  v Krnově v sobiotu 9.2. Budou plavat pouze muži, neboť děvčata zatím nezvládnou obsadit všechny disciplíny.

Další závod bude ve dnech 16.-17.2  Velká cena Opavy v plavání. Dle názvu je zřejmé, že plavat se bude v Opavě.  Bližší info včetně toho, co kdo poplave na tréninku.

Wlk

Konec a začátek

21.12.2012 10:30

Tak dnes máme poslední trénink v roce 2012. V roce 2013 začínáme už ve středu 2.1. 18-20 a pro výuku ve čtvrtek 3.1. 15 - 16.

Wlk

Oblastní přebor mladšího žactva

19.11.2012 17:07

Plavalo se v sobotu 17.11. v Karviné. Zúčastnili se Lukáš Cuc, Nela Hudečková, Magda Machýčková, Míša Arleth a Vojta Gratza. Musím je pochválit, snažili se všichni. Konečně jsem viděl i u holek finiš do cíle a touhu poprat se s ostatníma o umístění. Co nám trochu nešlo byly starty, ale nebyli jsme na tom nejhúře. Nejlepší byl Lukáš, ze čtyř startů stál 4x na bedně. Kdyby jen byl pilnější v tréninku!

Nejvíce mě ale potěšily holky na 100K, dobrým startem, rychlýma obrátkama i časem. Osobní rekordy si udělali všichni, bylo pár výjimek jako třeba Lukáš na 100K, ale to způsobila technicá závada jeho nových plavek, kteroui nechtě zahrál divadlo pro diváky.

Fotky jsou již na Rajčeti.  Wlk

Zrušený trénink

13.11.2012 07:18

Ve čtvrtek nebude trénink od 15-16 hod. Důvodem jsou plavecké závody opavských škol. Wlk

Meziokresní přebor

24.10.2012 14:17

V pátek a v sobotu se zůčastníme Meziokresních přeborů v plavání.

V pátek 26.10 se závodí v Opavě, sraz v bazénu 14.40.

V sobotu jedeme do Krnova, vlakem v 6.30 ráno, sraz na Vých. nádraží v 6.15.

Nezapomeňte tradiční závodní výbavu, tj plavky, brýlky , ručník, oddílové tričko, cukle na bazén, sváču a pití.